Yaşamı Besleyen Yeni Bir Yıl

Değerli Destekçimiz,

Havalar sanki bizleri yeni yılın gelişine hazırlıyor. Geç de olsa soğuklar kendini göstermeye başladı. Bağışıklık sistemimizin adaptasyonu için, içten ve dıştan bünyemize destek vermek gerek. Bu doğrultudaki karar ve davranışlarımızda desteğin yaşamı besleyenini seçmeyi önceliklendiriyoruz. Toprak altındaki ve üstündeki yaşamı İşlevsel Ormanlarımızla beslemek için canla başla çalışıyoruz. Burada oluşan bereketle sizlerin de yaşamlarınızı beslemek en üst niyet ve çabalarımız arasında.

Kış ayları, bağışıklık sistemi ve yaşamı beslemek derken fermente gıdalardan bahsetmeden geçemeyiz. Fermente gıdalar, bağırsaklarımızda yerleşik olan ikinci beynimizi besliyor. Aslında sebze-meyveleri fermente etmek oldukça kolay… Lakto fermente turşu kurmak için ihtiyacınız olan zehirsiz ve sentetik gübresiz yetişmiş doğal sebze ve meyveler ile bir parça yüksek mineralli kaya tuzu ve kaynak suyu. Fermente sirke, kefir altı suyu, peynir altı suyu, su kefiri ya da kombucha çayınızdan bir parçayı başlangıç kültürü olarak kullanarak fermentasyon sürecini kolayca hızlandırıp zenginleştirebileceğinizi biliyor musunuz?

İşte bu duygu ve niyetlerle size bu Yılbaşında iki ayrı öneri sunmak istedik.

Hazır yılbaşı kasamız tohumdan hasada her adımda, ekibimizin yaşamı besleyerek ürettiği işlevsel ormanlar ürünleri ile dolu. Detayları için bağlantıyı tıklayabilirsiniz.

Dilerseniz, işlevsel ormanlarımızdan taze taze hasat edilmiş meyve ve sebzeleri tek tek seçerek kendi kasanızı kendiniz hazırlayabilirsiniz. Fermente ürünlerin hazırlanmasından nasıl kullanabileceğinize kadar birçok öneri ve tarife de web sitemizden ulaşabilirsiniz. Yararlı mikroorganizmalarla etkileşim ve uyumumuzun arttığı günlerde görüşmek üzere.