Kargo Hizmet Bedelleri-2023

2023 Ocak – 2023 Aralık tarihleri arasında anlaşmalı kargo şirketimizin, Yaşamı Besle destekçilerine sunduğu kargo ücretleri aşağıdaki tabloda yer almaktadır.

Hazır Kasa siparişlerinizin ağırlığını hesaplarken kasanın boş ağırlığının (küçük kasa: 1,5 kg, orta kasa: 2,5 kg, büyük kasa: 3,5 kg) ürünlerinizle birlikte oluşan toplam ağırlığa eklendiğini hatırlatmak isteriz. 

Destekçilerimiz zaman zaman kargo konusunu bizimle ilişkilendirebiliyor. Anlaşmalı kargo şirketimizin ayrı bir tüzel kişilik olduğu ve irademizin dışında kararlar aldığını belirtmek isteriz. Bizim bu aşamada rolümüz, İşlevsel Ormanlarımızda yetiştirdiğimiz ürünleri sizlere ulaştırırken, engel teşkil edebilen kargo süreçlerini sizin için iyileştirmek amacı ile kargo şirketine düzenli olarak veri aktarmak. Bu sayede farklı mesafelerde oturan destekçilerimiz, süreçlerimizin her adımında yaşamını beslediğimiz topraklarımızın, besin değeri, coşkusu, sevgisi yüksek bereketinden faydalanabilecek. Biz de beslediğimiz yaşamın bizleri daha fazla besliyor olmasından duyduğumuz mutlulukla çalışmalarımıza devam edeceğiz.

Ücrete esas ağırlık

Fiyat

11-15  kg 

31,50 TL

16-20  kg

60,90 TL

21-25  kg 

76,00 TL

26-30  kg

91,50 TL

31 kg üzeri

+ 2,95 TL (artan)

 

• Fiyatlara ayrıca KDV, posta hizmet bedeli(evrensel posta hizmeti ve BTK katkı payı) ve 1 TL .- SMS bedeli eklenmektedir.
100 kg ve üzeri gönderilerinizde anlaşmalı kargo şirketimiz ile sizin için özel fiyat görüşmesi yapıyoruz.
• Toplu ürün siparişleriniz için destek@yasamibesle.com adresine e-mail göndermenizi rica ederiz.
• Ağır kargo, Tahsilatlı Gönderi, SMS, VIP ve İade Taşıma bedelleri standart taşıma fiyatlarına dahil değildir.
• Kargo bedelleri, kargo şirketlerinin inisiyatifine göre değişiklik arz edebilir.